519168-2018 - ResultatSverige-Älmhult: TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV produkter med tillhörande tjänster
Referensnummer: 18/10
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32300000 TV- och radioapparater, ljud- eller videobandspelare eller videoavspelare
II.1.4.
Kort beskrivning
AV produkter
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32210000 Utrustning för radio- och TV-sändning, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321000 Storbildsprojektorer, 32324000 TV-apparater, 32342400 Ljudanordningar, 32342410 Ljudutrustning, 38652000 Filmprojektorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen