2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skriften Ombyggnad till flerbostadshus
Beskrivning: Ombyggnad av vårdboende till 45 st lägenheter. Byggnad med 5 till 8 våningar och med källare.
Intern identifierare: 26/9
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211000 Anläggningsarbeten för flerfamiljshus
Ytterligare klassificering (cpv): 45211300 Byggnation av bostäder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000