519408-2022 - ÄndringSverige-Oxelösund: Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetslarm Ordinärt Boende
Referensnummer: Ink.22.4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser en hyreslösning av trygghetslarm inklusive reservdelar med tillhörande service för boenden inom Oxelösunds kommun. Uppdraget ska utföras som en totalentreprenad där uppdraget avser projektering