519410-2022 - ÄndringSverige-Kristianstad: Kyl- och frysutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Läkemedelskylar till NSM samt regionalt
Referensnummer: 2022-O001836
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42513000 Kyl- och frysutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser läkemedelskylskåp till NSM samt till övriga regionen.