519424-2020 - ÄndringSverige-STOCKHOLM: Konsulttjänster för upphandling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal gällande upphandlingskonsulter
Referensnummer: 2414/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal gällande upphandlingskonsulter.