519450-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Undersökningar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verktyg för medarbetar- och studentenkäter med tillhörande tjänster, SLL3701
Referensnummer: FSN 2020-0170
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79311000 Undersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning