See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastning, transport och förmedling av slam
Beskrivning: Uppdraget omfattar att lasta, transportera och förmedla revaq-certifierat slam.
Intern identifierare: 24/58
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90400000 Avloppshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90513700 Transport av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: 24/58: Lastning, transport och förmedling av slam