Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Visselblåsarfunktion
Referensnummer: KS/2021:00362
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79212400 Revision i samband med bedrägeri
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommungemensam funktion för att ta emot tips från medarbetare och allmänheten om oegentligheter och korruption. Tjänster för snabbutredning ingår.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48170000 Programvara för kontroll av överensstämmelse, 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 79212000 Revision, 79212200 Internrevision, 79212400 Revision i samband med bedrägeri
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen