Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
The Swedish EPA calls for tenders regarding procurement of an Approximation Expert for the project in Albania
Referensnummer: NV-05966-17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79421000 Projektledning, förutom bygg – och anläggningsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
The Swedish EPA calls for tenders regarding procurement for the project “Supporting Albanian Negotiations in Environment Chapter 27 (SANE27)”.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79411000 Allmän organisationsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen