519601-2023 - ÄndringSverige-Göteborg: Fordon för tömning av septiska tankar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Slamsugningsfordon Göteborg
Referensnummer: 0320/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144520 Fordon för tömning av septiska tankar
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp och leverans av tre fabriksnya slamsugningsfordon.