Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 75123000 Fastighetsförvaltning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal gällande fastighetsjour under icke arbetstid. Fastighetsjourens huvudsyfte ska vara att hjälpa de boende med akuta åtgärder och begränsa uppkommen skada samt att bedöma om reparation/åtgärd kan avvakta till följande ordinarie arbetsdag.