Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Systemstöd för Sociala medier 2
Referensnummer: FK 2021/014980-1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72400000 Internettjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ett systemstöd för administration av frågor och svar i sociala medier.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72222300 IT-tjänster, 72400000 Internettjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av molntjänst för administration av frågor och svar i sociala medier.