Grupp- och ledarskapsutveckling för Sidas ledningsgrupper
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79420000 Managementtjänster
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Uppdraget syftar till att stärka ledarskapet på Sida för att därigenom stärka förutsättningarna att nå Sidas vision och genomföra de strategiska förflyttningar som identifierats under visionsarbetet.