Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
HVB Vuxna
Referensnummer: L 20-013 F
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33693300 Beroendebehandlingar
II.1.4.
Kort beskrivning
Örnsköldsviks kommun upphandlar tillsammans med Kramfors-, Sollefteå och Ånge kommun ramavtal gällande HVB hem för Vuxna.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33693300 Beroendebehandlingar, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85320000 Socialvård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen