519787-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter – Samordnad upphandling saneringsavtal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSamordnad upphandling saneringsavtal
BeskrivningSamordnad upphandling av saneringsavtal för upphandlade myndigheter enligt bilaga
Intern identifierare24/5
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000