519874-2024 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Endoskopi- Förbrukningsmaterial till Flexibel gastrointestinal endoskopi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEndoskopi- Förbrukningsmaterial till Flexibel gastrointestinal endoskopi
BeskrivningUpphandlingen avser förbrukningsmaterial till flexibel gastrointestinal endoskopi
Intern identifierare2022-O001807
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAdministrativa föreskrifter
BeskrivningUpphandlingen aver inköp av förbrukningsmaterial inom området Flexibel gastrointenstinal endoskopi
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKravspecifikation VRF - Generella krav
BeskrivningBeskrivning av Generella kravspecifikation