See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uppdrag inom Natura 2000 bevarandeplaner (DIS: 3515-2022)
Beskrivning: Länsstyrelsen bjuder in att lämna anbud på detta uppdrag. Upphandlingen är uppdelat i 5 uppdrag/delar (5 olika bevarandeplaner) och det är fritt att lämna anbud på ett eller flera uppdrag.
Föregående meddelande: 3515-2022
Intern identifierare: 7134-2024-1
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92533000 Tjänster i naturreservat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: DIS konsulttjänster naturvärdesinventering (1)
Beskrivning: Uppdrag
Intern identifierare: 1587481
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uppdrag A
Beskrivning: uppdrag
Intern identifierare: 1587482
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Uppdrag B
Beskrivning: uppdrag B
Intern identifierare: 1587483
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Uppdrag C
Intern identifierare: 1587484
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Uppdrag D
Intern identifierare: 1587485
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Uppdrag E
Intern identifierare: 1587486