Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Uppskattad löptid
Startdatum: 22/11/2024
Slutdatum för varaktighet: 25/11/2024
Förlängning
Högst antal förlängningar: 3