520090-2025 - Frivillig förhandsinsyn
Sverige – Underhåll och reparation av specialdelar till fordon – TI 2025-1023 Service och reparation av NTM sopaggregat
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1023 Service och reparation av NTM sopaggregat
BeskrivningTelge Inköp AB avser att för Telge Återvinning AB teckna avtal med NTM Sverige AB gällande service av NTM sopaggregat efter denna frivilliga förhandsinsyn.
Intern identifierareTI 2025-1023
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50116000 Underhåll och reparation av specialdelar till fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften, 34144511 Sopbilar, 34900000 Diverse transportutrustning och reservdelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000