520249-2023 - ÄndringSverige-Sundbyberg: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Stängselåtgärder på stationer
Referensnummer: Svk 2023/2109.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenad gällande stängselåtgärder enligt upphandlingsdokument. Upphandlingen är indelad i fem stycken anbudsområden.