Leverans, installation, deltagande i projektering, idrifttagning mm av två lika stora värmepumpar med en sammanlagd effekt på cirka 10 MW till Henriksdals reningsverk.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Leverans, installation, deltagande i projektering, idrifttagning mm av två lika stora värmepumpar med en sammanlagd effekt på cirka 10 MW i Henriksdals reningsverk.