See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Beskrivning: Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Intern identifierare: 25/311
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000