See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsovård
Beskrivning: Strängnäs kommun, Strängnäs Fastighets AB och Strängnäs Bostads AB bjuder in er att lämna anbud vad gäller upphandling av ramavtal gällande företagshälsovård.
Intern identifierare: KS/2025-264
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Förfarande enligt 19 kap LOU
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000