520557-2025 - Resultat
Sverige – Installation av styr- och reglersystem – Ramavtal Styr- och övervakningssystem, avhjälpande och planerat underhåll
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Styr- och övervakningssystem, avhjälpande och planerat underhåll
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för styr- och övervakningssystem, avhälpande och planerat underhåll, inom AB Stockholmshems fastighetsbestånd.
Intern identifierareSHEM 2024/1109
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem
Ytterligare klassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Styr- och övervakningssystem, avhjälpande och planerat underhåll