520639-2023 - ResultatSverige-Västerås: Förvaltning av viltbestånd
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av fältpersonal inom rovdjursförvaltning
Referensnummer: 218-908-2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77510000 Förvaltning av viltbestånd
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen inbjuder härmed intresserade leverantörer att komma in med anbud avseende upphandling av fältpersonal inom rovdjursförvaltning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77400000 Zoologiska tjänster, 77500000 Boskapsskötsel, 77600000 Jakttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen