520646-2017 - ÄndringSverige-Sollentuna: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Datasamordnare för Väsjön
Referensnummer: 2017/0730 KS.156
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar en ca 75 %-ig tjänst som datasamordnare i Väsjö-projektet, se bifogade handlingar.