520958-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Karlstad: Eltekniska installationer
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Laddstationer för elbussar
Referensnummer: KNAT 2017-1375
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45315100 Eltekniska installationer
II.1.4.
Kort beskrivning
Laddstation för Elbussar.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45315100 Eltekniska installationer, 34144910 Elbussar, 31158100 Batteriladdningsdon, 51110000 Installation av elektrisk utrustning, 31610000 Elutrustning för motorer och fordon, 31158000 Laddningsanordningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen