52103-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Nyköping: Personbilar
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal för leasingbilar för Länsstyrelsen i Södermanlands län
Referensnummer: 114-73-2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34110000 Personbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34111000 Herrgårdsvagnar och bilar av sedanmodell, 66114000 Finansiell leasing
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen