See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solcellsanläggningar HåboHus
Beskrivning: Solcellsanläggningar till två fastigheter
Intern identifierare: A70/24
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45261215 Läggning av solcellsplattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav