521080-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Installation av elektrisk utrustning – TI 2025-1139 Laddstationer för fordon till Telge återvinning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1139 Laddstationer för fordon till Telge återvinning
BeskrivningTelge Återvinning har behov av laddare till nya el-drvna sop-fordon som kommer att levereras med början under 2025.
Intern identifierare25/65
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51110000 Installation av elektrisk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 31158000 Laddningsanordningar, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000