2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gastrointestinal endoskopi ASA 3
Beskrivning: Upphandling avseende gastrointestinal endoskopi ASA 3.
Intern identifierare: 24/52
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandling enligt 19 kap LOU.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000