2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Upphandling avser ramavtal för bevakningstjänster. Avtalstiden från och med 20260901 till och med 20290831 med möjlighet till förlängning med 2+2 år.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster