521275-2024 - Resultat
Sverige – Avlägsnande av slam – Spol- och slamsugningstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spol- och slamsugningstjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser ett nytt avtal gällande kommunens behov av Spol- och slamsugningstjänster.
Intern identifierare: 24/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav