See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Micro transfer printer
Beskrivning: The purchase consists of a micro-transfer printer capable of transferring microscale structures from a source wafer/chip to a target wafer/chip with automatic alignment.
Intern identifierare: C 2022-1488
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38970000 Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: General requirements
Beskrivning: Micro transfer printer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Added values
Beskrivning: should requirment
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Tenderer's suitability
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: European Single Procurement Document (1)