521360-2020 - ResultatSverige-Vänersborg: Medicinsk utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utrustningsplattform för analys av autoimmuna antikroppar och biologiska läkemedel
Referensnummer: 2019-07963
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Utrustningsplattform för analys av autoimmuna antikroppar och biologiska läkemedel (UP).
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33120000 System för registrering och undersökningsutrustning, 33127000 Utrustning för immunanalys
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen