See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dagligvaror via webbportal
Beskrivning: Upphandlingen avser köp via digital dagligvarubutik för beställare som inte kan nyttja kommunens större grossistavtal med avseende på livsmedel, köksutrustning, hygien och tvätt med mera.
Intern identifierare: 2024-00100
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar, 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 39830000 Rengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering