See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetslarm SäBo och LSS
Beskrivning: Trygghetslarm till SäBo och LSS.
Intern identifierare: ON 2025/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33195000 Patientövervakningssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Trygghetslarm SäBo och LSS