521755-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för upphandling – Upphandlingskonsulter 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandlingskonsulter 2024
BeskrivningUpphandlingen omfattar upphandlingskonsulter.
Intern identifierareKS/2024:00571
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandlingskonsulter 2024