2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbilsdäck/personbilsdäck och däckservice, 2024, Gästrike återvinnare
Beskrivning: Gästrike återvinnare upphandlar lastbilsdäck samt tillkommande däckservice.
Intern identifierare: 13501
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34351000 Däck till lätta fordon, 34351100 Bildäck, 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Lastbilsdäck/personbilsdäck och däckservice, 2024, Gästrike återvinnare och Gästrike räddningstjänst
Beskrivning: Gästrike återvinnare och Gästrike räddningstjänst upphandlar lastbilsdäck samt tillkommande däckservice.
Intern identifierare: Lastbilsdäck/personbilsdäck och däckservice, 2024, Gästrike återvinnare och Gästrike räddningstjänst