Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Externremiss- Billpoolsbokningssystem
Referensnummer: 2021-O002469
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Bilpoolsbokningssystem med tillhörande hårdvara för bilnyckel
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48100000 Programvara för särskild industri, 48445000 Programvara för kundhantering, 48810000 Informationssystem, 72250000 System- och stödtjänster, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72268000 Tillhandahållande av programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Bilpoolsbokningssystem med hårdvara för bilnycklar. En helhetstjänst vill upphandlas.