521812-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandskydd 2020
Referensnummer: 23.3-1953-20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Välkommen att lämna anbud i upphandlingen av Brandskydd.
Upphandlingen avser ett varu- och tjänsteområde som omfattar Brandredskap, Brandposter, Skyltar,
Utrymningsprodukter, Nödbelysning, Skyddsutrustning, Installation, Service, Reparation och Utbildning.