Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework Agreement Protein Panels and Analysis
Referensnummer: UH 2021-50
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33696500 Laboratoriereagenser
II.1.4.
Kort beskrivning
Framework Agreement regarding supply of protein panels and analysis service on the Multiplexed affinity assay platform:
(a) high multiplex protein panels;
(b) high multiplex protein analysis service.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 220 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas förhögsta antal delkontrakt: 2
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 2
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33696500 Laboratoriereagenser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen