See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd till resultatstyrning av Riksrevisionens internationella utvecklingssamarbete
Beskrivning: Konsultstöd till resultatstyrning av Riksrevisionens internationella utvecklingssamarbete
Intern identifierare: 2024/0892
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79998000 Coachning
Ytterligare klassificering (cpv): 79632000 Utbildning av personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000