Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45212220 Byggnation av idrottsanläggningar för flera idrottsgrenar
Leveransplats
Postadress: Västra Storgatan 69
Ort: Kristianstad
Postnummer: 291 54
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)