521872-2023 - ÄndringSverige-Märsta: Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Invändig TV-inspektion, Högtrycksspolning och slamsugning av Självfallsledningar
Referensnummer: UH-2023-29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning