522037-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Revision – Revision av eID-tjänster 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevision av eID-tjänster 2024
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal avseende revision av eID-tjänster (bl.a. WebTrust EFOS samt DIGGs regelverk för EFOS).
Intern identifierareFK 2023/028610
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRevision av eID-tjänster 2024