522081-2025 - Resultat
Sverige – Städning – Städtjänster Drottninggatan 45
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Drottninggatan 45
BeskrivningDaglig städning, golvvård, storstädning och fönsterputsning avseende kontorslokaler Drottninggatan 45 mfl.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114057:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning