522249-2019 - ResultatSverige-Jönköping: Skärmar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Interaktiva skärmar
Referensnummer: UH-2019-1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32351200 Skärmar
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att sluta ramavtal med en leverantör avseende köp av interaktiva skärmar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32351200 Skärmar, 30231000 Datorskärmar och manöverenheter, 30231300 Bildskärmar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen