See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - kött, fisk, fågel, chark och ägg till kommunerna Götene, Skara och Vara
Beskrivning: Upphandlingen avser kött, fisk, fågel, chark samt ägg till kommunerna Götene, Skara samt Vara.
Föregående meddelande: 203188-2023
Intern identifierare: 2023/10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Inbjudan, administrativa föreskrifter, krav på leverantör, kommersiella villkor