522513-2018 - ÄndringSverige-Motala: Transporter (utom avfallstransport)
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mattransporter Motala kommun
Referensnummer: UH-2018-173
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60000000 Transporter (utom avfallstransport)
II.1.4.
Kort beskrivning
Transport av kall och varm mat, till förskolor, grundskolor och äldreboenden inom Motala kommun.